• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Початкова школа

/Files/images/kornnko/IMG_20180214_123547.jpg

14 лютого чудове свято для друзів, закоханих. Саме в цей день Купідон стріляє своїми стрілами Амура у серця одиноких. А до чого ж тут Валентин? Саме він єднає закохані серця. А все починається із дружби, яка переростає в кохання, а далі у велику, безмежну любов. Учнями 3 класу Лісівської ЗОШ було проведено свято Святого Валентина, свято дружби та кохання.

День Святого Валентина - День Закоханих.

Цілі:

- організація дозвіллєвої діяльності учнів;

- розвинути творчу активність, мова, мислення, пам'ять, увагу;

- розширити кругозір дітей;

- виховувати почуття товариства, доброзичливість.

Оформлення класу: Клас оформлено в червоно-білих тонах: на стінах і на дошці прикріплені всілякі сердечка. З'являється Фея любові і дружби - Валентинка (у неї вбрання, прикрашений червоними сердечками).

Реквізит: 4 паперових сердечка, розрізаних на 4 частини; 2 повітряних кулі: синій і червоний, ромашка з 10 пелюстками; плакат з намальованими серцями і до нього 3 стріли, 10 сердечок на мотузочці, ножиці, пов'язка на очі, 2-3 скакалки, музика.

Хід заходу.

Валентинка: Привіт, друзі! Я Фея любові і дружби - Валентинка.

Любов! Вона не просто слово,

Що може бути інших звучний.

Ти в ній не повториш іншого,

І сам не повторишся в ній!

(Аудіозаписи лунає стукіт людського серця).

Валентинка: Чуєте? Це б'ється серце людини. А знаєте, коли воно б'ється сильніше всього? Коли чоловік закоханий і коли його теж люблять. Скажіть мені, будь ласка, кого ви любите більше за все на світі?

(Діти відповідають).

Чудово! Раз ви любите, значить, це ваше свято. Тому сьогодні будемо веселитися, жартувати, сміятися, влаштовувати конкурси. І, безсумнівно, на нашому святі повинна царювати тільки дружба. Ви згодні?

(Відповідь дітей).

Другий ведучий: Кохання - це така хвороба, яка зміцнює дух людини і робить цю людину хоробрим і відважним! В цей день даруйте своїм близьким свою любов, влаштовуйте свята, і Ваше життя стане цікавішим і цікавішим.

Валентинка: А зараз ми з вами трохи пограємо.

Гра «Хапай пару»/Files/images/kornnko/IMG_20180214_124018.jpg

Дівчатка стають в коло з зав'язаними очима обличчям назовні, а хлопчики ходять по колу під музику. Коли музика зупиняється, дівчата хапають своїх хлопчиків. Ті і будуть їх другими половинками для проходження конкурсів.

Валентинка: дозвольте представити вам членів журі, які оцінюватимуть всі конкурси та оберуть «саму дружню пару» (журі оцінює пари).

1 конкурс «Ласкаве слово»

На дошці розташована ромашка. На кожному лепесточке написана буква. Пари виходять по черзі , вибирають будь пелюстка. Вони повинні сказати одне одному ласкаве слово на цю букву.

(Після кожного конкурсу журі оцінює пари)

2 конкурс «Зріж сердечко»

На мотузці прив'язані сердечка з написаними на них балами. Кожна пара повинна зрізати одне сердечко з зав'язаними очима. Одна половинка зрізає, а інша спрямовує і підказує.

3 конкурс «Дружна пара»

Кожній парі дають повітряна кулька, який вони затискають між головами. За сигналом ведучого вони оббігають перешкоду і повертаються назад. Змагаються по дві пари.

Валентинка: Наступна гра для самих швидких і уважних.

4 конкурс «Полювання»

На плакаті намальовані серця різних розмірів і в кожному написані числа. Хлопцям необхідно потрапити в серця з великою кількістю очок. Стріли зроблені з пластиліну і пір'я, які натирають крейдою.

5 конкурс «Розбите серце»

Кожній парі дається розрізане на 4-5 частин серце. За 1 хвилину їм необхідно зібрати всі шматочки. Хто швидше це зробить, той і отримує заслужену перемогу.

6 конкурс «Лабіринт»

У класі натягнуті скакалки на різному рівні. По команді кожна пара повинна пройти перешкоди з зав'язаними очима, не зачепивши ні одне з них (хлопчики проходять з зав'язаними очима, а дівчатка їм підказують).

Валентинка: Наш свято підійшов до найголовнішого моменту. Після багатьох змагань наше журі має визначити саму дружню пару. А поки вони підводять підсумки, трохи пограємо.

Гра «Запитання-відповідь»

(2 конверта. В одному 10 питань, в іншому 10 відповідей. Кожна пара тягне питання і відповідь.)

Питання:

- Ти слухаєшся батьків?

- Коли ти будеш вчитися на одні п'ятірки?

- Ти любиш їсти в шкільній їдальні?

- Ти прогулюєш уроки?

- Вмієш ти читати?

- Чи ти вважаєш себе розумним?

- Ти хотів би перейти в інший клас?

- Ти ображаєш дівчаток? (хлопчиків)

- Тобі подобаються діти вашого класу?

- Хотів (а) би ти, щоб скоріше почалися канікули?

Відповіді:

- Коли сплю.

- Тільки цим і займаюся.

- Про це краще скаже вчитель.

- Не їм, не сплю, тільки про це і думаю.

- Часом буває.

- Природно.

- Тільки тоді, коли дуже сердитий.

- Я роблю це по понеділках.

- Мені це не до чого.

- Мені і так дуже весело живеться.

Підведення підсумків. Нагородження.

НОМІНАЦІЇ:

«ДРУЖНА ПАРА»

«НАЙВЕСЕЛІША ПАРА»

«НАЙЧАРІВНІША ПАРА»

«НАЙБІЛЬШ ВВІЧЛИВА ПАРА»

«САМА МИЛА ПАРА»

«НАЙСКРОМНІША ПАРА»

Валентинка: Друзі, наш вечір підійшов до кінця. Валентинів день - один з тих свят, без яких життя було б біднішими. Так нехай же наші серця, наші сім'ї це свято принесе щирі і світлі почуття, доброту, розуміння і любов до рідних, близьких, друзів.

Будьте щасливі!

Кiлькiсть переглядiв: 510